QBank DAM (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Action
am: እርምጃ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Drupal
am: ድሩፓል
