QBank DAM (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Url
hi: URL

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में
