QBank DAM (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Action
ja: アクション

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Url
ja: URL

en: Session ID
ja: セッションID

en: Media
ja: メディア

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Extension
ja: 拡張子

en: About
ja: アバウト
