QBank DAM (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Action
ne: कारवाही

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Media
ne: मिडिया
