QBank DAM (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Action
ur: ایکشن

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف

en: Drupal
ur: ڈروپل
