QBank DAM (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Action
fi: Toiminto

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Url
fi: Osoite

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: About
fi: Tietoja
