QBank DAM (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Action
hr: Akcija

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Media
hr: Mediji

en: Protocol
hr: Protokol

en: About
hr: Opis
