QBank DAM (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Password
ug: پارول

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
