QBank DAM (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Media
hy: Մեդիա
