Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Comment
ar: التعليق

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة
