Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Comments
es: Comentarios

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Settings
es: Configuración

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Comment
es: Comentario

en: Revisions
es: Revisiones

en: Authored by
es: Escrito por

en: Create new revision
es: Crear nueva revisión

en: Revert
es: Revertir

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: Revision
es: Revisión

en: Changed
es: Modificado

en: Revision of %title from %date
es: Revisión de %title de %date

en: Comment settings
es: Opciones de comentarios

en: Answers
es: Respuestas

en: Delete all revisions
es: Borrar todas las revisiones

en: Current revision
es: Revisión actual

en: The username of the content author.
es: El nombre de usuario del autor del contenido.

en: Revision translation affected
es: Revisión de traducción está afectado

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
es: Indica si la última edición de una traducción pertenece a la revisión actual.

en: @date by @username
es: @date por @username

en: @langname revisions for %title
es: @langname revisión para %title
