Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Authored by
mr: लेखक

en: Comment settings
mr: प्रतिक्रिया संरचना
