Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Comments
no: Kommentarer

en: Edit
no: Rediger

en: Links
no: Lenker

en: Settings
no: Innstillinger

en: Update
no: Oppdater

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: Comment
no: Kommentar

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Comment settings
no: Kommentarinnstillinger

en: Answers
no: Svar

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title
