Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Comment
af: Kommentaar

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings
