Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር
