Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Comment
az: Şərh

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Current revision
az: Cari təftiş
