Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད
