Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Comment
bs: Komentar

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Comment settings
bs: Postavke komentara
