Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Comment
cy: Sylw

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Revision of %title from %date
cy: Diwygiad %title o %date.

en: Comment settings
cy: Gosodiadau sylw
