Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
