Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
