Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Comment
fi: Kommentti

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
