Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Comment
he: תגובה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
