Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Comments
is: Ummæli

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Comment
is: Ummæli

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla
