Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Comments
jv: Komèntar

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar
