Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები
