Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Questions and Answers
lv: Jautājumi un atbildes

en: Comment
lv: Komentārs

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
