Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny
