Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд
