Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
