Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग
