Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat
