Questions and Answers (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى
