QR Code Generator (1.0.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Output format
cy: Fformat allbwn
