QR Code Generator (1.0.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Expires
el: Λήγει

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Output format
el: Μορφή εξόδου
