QR Code Generator (1.0.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Output format
ja: 出力書式
