QR Code Generator (1.0.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Expires
nl: Vervalt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Margin
nl: Marge

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.
