QR Code Generator (1.0.2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Expires
ru: Истекает

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Margin
ru: Отступ

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)
