QR Code Generator (1.0.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Expires
sk: Vyprší

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
