QR Code Generator (1.0.2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
