Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Background Color
ar: لون الخلفيّة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: عنوان URL

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Redirect URL
ar: إعادة توجيه عنوان URL
