Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Expires
cs: Expiruje

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Generate
cs: Generovat
