Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Expires
da: Udløber

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Output format
da: Output-format

en: Created:
da: Oprettet:

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Generate
da: Opret

en: Infinite
da: Uendelig
