Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
