Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Created:
fi: Luotu:

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Generate
fi: Luo

en: Infinite
fi: Rajoittamaton
