Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Logo URL
fr: URL du logo

en: Expires
fr: Expire

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Output format
fr: Format de sortie

en: Created:
fr: Créé :

en: Margin
fr: Marge

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Generate
fr: Générer

en: Infinite
fr: Infini

en: Label Text
fr: Texte de l'étiquette

en: Upload Logo
fr: Transférer un logo
