Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Logo URL
gl: URL do logotipo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Generate
gl: Xerar
