Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Logo URL
hu: Logó webcíme

en: Expires
hu: Lejár

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Created:
hu: Létrejött:

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.
