Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Export
id: Ekspor

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Output format
id: Format keluaran
