Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Created:
lt: Sukurta:
